Baby Panda Care 2 Mod Apk v8.48.00.03
Icon

Baby Panda Care 2 Mod Apk v8.48.00.03

Babybus
İsim Bebek Panda Bakımı 2
Paket ismi com.sinyee.babybus.careII
Yayıncı Babybus
Kateogri Eğitici
Versiyon 8.48.00.03
Boyut 90
Gereken Sürüm Android 4.4 and up
MOD Özellikleri No
Günceleme Tarihi
Bebek bakıcısı gibi davran ve bebeklere bakmanın tadını çıkar.
İçindekiler
Rate this post

Popüler Bebek Panda Bakımı’nda yeni üyeler var!

Bebek Panda Bakımı 2, daha fazla etkileşim ve yeni deneyim sunuyor. Artık farklı ten renklerine sahip 3 bebeğin bakımını yapabilirsin!

Hadi, gelip bebeklere bak! Bu bebek bakıcılığı oyununa bayılacaksın!

BEBEĞİ BESLE
Bebek acıktı. Pirinç hamuru, süt tozu, elma püresi… Ne yemek istiyor? Elma püresi mi? Tamamdır! Elmaları doğra. Elmaları buğulayıp ez. Lezzetli elma püresi hazır!

BEBEĞE BANYO YAPTIR
Bebek tamamen pislenmiş ve banyo yapmaya ihtiyacı var! Önce şampuanı sık. Büyük köpükler oluştur, bebeğin saçını yıkayıp temizle! Ardından yüzünü ve ellerini yıka. Başka nerenin yıkanması lazım? Doğru, şu küçük ayakların!

BEBEĞİ GİYDİRMEK
Bebek için farklı kıyafetler tasarla: Prenses elbisesi giydir ve tacı tak. Onu küçük bir prenses yap! Çilekli tokayla tavşancık kıyafeti onu bir çizgi film karakterine benzetiyor! 8 giysi takımı mevcut. Hadi gel ve kız bebeği giydir!

BEBEĞİ UYUT
Uyku vakti! Bebeği uyutmak için beşiği salla ve ona bir ninni söyle! Bebek battaniyeyi tekmeleyip düşürdü. Battaniyeyi tekrar üstüne örtmeyi unutma! Işığı kapat ve tatlı bebeğe iyi geceler de!

Bebek bakıcısı ol ve sevimli bebeklere bak. Sorumluluk almayı öğren!

BabyBus Hakkında
—————
BabyBus olarak, çocukların yaratıcı güçlerini, hayal güçlerini ve meraklarını sergilemeleri için gayret ediyoruz. Çocukların dünyayı kendi kendilerine keşfetmelerine yardımcı olmak için ürünlerimizi onların bakış açılarını dikkate alarak tasarlıyoruz.

BabyBus, şimdi dünyada 0-8 yaş arasındaki 400 milyon çocuk hayranı için çok çeşitli ürün, video ve daha birçok farklı eğitici içerik sunuyor! Çocukları eğitici 200’den fazla uygulama, 2500’den fazla çocuk şarkısı; Sağlık, Dil, Toplum, Bilim, Sanat ve diğer alanları kapsayan çeşitli temalarda animasyonlar yayınladık.

Google Play Store'dan Değerlendirme ve İnceleme

3.8
26,561 toplam
5  
4  
3  
2  
1  
Share Baby Panda Care 2 Mod Apk v8.48.00.03
TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItWhatsappTelegram

Sizin için önerilenler