PK XD Mod Apk indir (Sınırsız Para) v0.50.2
Icon

PK XD Mod Apk indir (Sınırsız Para) v0.50.2

Afterverse Games
İsim PK XD
Paket ismi com.movile.playkids.pkxd
Yayıncı Afterverse Games
Kateogri Macera Oyunları
Versiyon 0.50.2
Boyut 169
Gereken Sürüm Android 4.4 and up
MOD Özellikleri Sınırsız Para
Günceleme Tarihi
Kendi dünyanda arkadaşlarınla oluştur, konuş ve oyna. Tüm mini oyunları dene!
İçindekiler
Rate this post

PK XD’ye hoş geldin!

Bu evreni keşfedip dünyanın her yerinden milyonlarca insana katılmak istiyor musun?! Bize katıl ve bambaşka bir seviyede eğlenmeye başla!

PK XD Mod Apk indir (Sınırsız Para) v0.50.2

ARKADAŞLARINLA KONUŞ
Bu dünya senin! Keşfe çıkıp meydan okumalarla yüzleşirken farklı etkinlikler deneyebilirsin: dalgaların üstünde dinlen, dondurma ye, güçlendirmeyle yükseklere zıpla, dans et ve topluluğunla eğlen!

SADIK DOSTLAR SAHİPLEN
Sanal sadık dostlar deneyimini üst seviyeye taşıyacak! Oyunda sana eşlik edecek yaygından nadire birçok tatlı yaratığı bul. Onlara iyi bak ve yanında ne kadar gelişeceklerini gör!

AVATARINI OLUŞTUR
Senin karakterin, senin kuralların! İstediğin her şey olabilirsin, sadece hayal gücünü kullanıp canavar terlikler, geleceğin botları, inanılmaz kanatlar, ninja kılıçları, kedi maskesi, son moda kıyafetler ve daha fazlasını dilediğin gibi bir araya getir.

ETKİNLİKLERE KATIL
Keyif alman için sürekli çok özel anlar planlıyoruz! Adanın her yerinde harika süslemelerin yanı sıra meydan okumalar ve temalı eşyaların olduğu Cadılar Bayramı, Bahar ve Yılbaşı gibi etkinliklerimize katıl!

HAYALİNDEKİ EVİ İNŞA ET
Senin için mükemmel evi istediğin gibi süsle. Önündeki tek sınır hayal gücün! Bulut koltuk, dans matı, yumuşak mat, oyuncu koltuğu, mutfak eşyaları, banyo eşyaları ve daha fazlasına göz at!

ARKADAŞLARINA MİNİ OYUNLARDA MEYDAN OKU
Arkadaşlarınla en eğlenceli mini oyunları oyna. Crazy Run’a katılmaya, Sadık Dost Yürüyüşü’nde rekor kırmaya ya da altın kazanmak için pizza dağıtmaya ne dersin? Oyun Merkezi’ne gir ve tüm meydan okumaları kazan!

Google Play Store'dan Değerlendirme ve İnceleme

4.2
3,599,636 toplam
5  
4  
3  
2  
1  
Share PK XD Mod Apk indir (Sınırsız Para) v0.50.2
TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItWhatsappTelegram