POCO Başlatıcı 2.0
Icon

POCO Başlatıcı 2.0

Xiaomi Inc.
İsim POCO Başlatıcı 2.0
Paket ismi com.mi.android.globallauncher
Yayıncı Xiaomi Inc.
Kateogri Kişiselleştirme
Versiyon 2.7.4.33
Boyut 27
Gereken Sürüm Android 8.0 and up
MOD Özellikleri No
Günceleme Tarihi
Süper hızlı ve hafif başlatıcımızı kullanarak Ana ekranınızı kişiselleştirin!
İçindekiler
Rate this post

POCO Başlatıcı – Uygulamamız, Android telefonlar için tasarlanan, hızlı ve az yer kaplayan bir başlatıcıdır. Yüksek performans ve mükemmel tasarım, cihazınızı bir üst noktaya taşır. Ana ekran duvar kağıtlarıyla, temalarla ve animasyonlarla oynayın, cihazınızı kişiselleştirin ve benzersiz hale getirin.

🏆 2018 yılında sürülen en iyi 15 Android uygulamasından biri (Android Authority)

👍 Önemli özellikler

🏠 Minimalist tasarım – POCO Başlatıcı, Malzeme Tasarımının adım izlerini takip ederek tüm uygulamalarınızı uygulama çekmecesine yerleştirir ve Ana ekranınızı düzenli ve temiz tutar.

🌟 Kişiselleştirme – Ana ekran düzenini ve uygulama simgelerini yeniden boyutlandırın. Özel duvar kağıtlarını, temaları ve animasyonları uygulayın. Cihazınıza yeni bir görünüm kazandırmak için üçüncü taraf simge paketlerini kullanın.

🔎 Kolay arama – Uygulama önerileri, simge renk kategorileri ve başka birçok özelleştirilebilir özellik, aradığınızı daha hızlı bulmanıza olanak sağlar.

🎯 Uygulamaları yönet – Uygulamaları otomatik olarak kategoriye göre gruplandırın veya önemli şeyleri tek bir dokunuşla bulabilmek için özel gruplar oluşturun.

🔐 Gizlilik – Uygulamaların simgelerini gizleyerek uygulamalarınızı gizli tutun.

🚀 Hızlı ve akıcı – POCO Başlatıcı, yüksek hızlar için optimize edilmiştir. Basit ve hızlıdır. Yavaş sistem animasyonlarını unutun!

Not: Başlatıcımız, özellikle Android telefonlar için tasarlanmıştır. POCO Başlatıcı, birden çok farklı cihaz modelleri ile uyumludur.

💕💕💕 POCO Başlatıcı'yı tercih ettiğiniz için teşekkürler! Uygulamamızı beğendiyseniz, bize bir değerlendirme bırakmayı unutmayın. Ayrıca herhangi bir sorunuz için bize poco-globa@xiaomi.com adresinden ulaşabilirsiniz

Download POCO Başlatıcı 2.0 for Android

  • Download APK File [Android 8.0+] v2.7.4.33  
  • Download APK File [Android 7.0+] v2.22.1.923  
  • POCO Başlatıcı 2.0 Original APK

Google Play Store'dan Değerlendirme ve İnceleme

4.6
605,023 toplam
5  
4  
3  
2  
1  

Sizin için önerilenler