Worms Zone Apk İndir (Sınırsız Para) – Güncel Sürüm
Icon

Worms Zone Apk İndir (Sınırsız Para) – Güncel Sürüm

Casual Azur Games
İsim Yılanlar Mıntıkası: Obur Yılan
Paket ismi com.wildspike.wormszone
Yayıncı Casual Azur Games
Kateogri Aksiyon
Versiyon 3.5.0-a
Boyut 98
Gereken Sürüm Android 5.1 and up
MOD Özellikleri Sınırsız Para
Günceleme Tarihi
Harika görselliğiye dinamik, eğlenceli bir oyun! Yılanını büyütmeye hemen başla!
İçindekiler
Rate this post

Worms Zone Apk İndir Solucanlar diyarına girin ve Worms Zone .io – Voracious Snake ile trajik savaşlara katılın. Solucanını en büyük ve en uzun oluşturmaya çalış. Kocaman görünecek ve solucanlar diyarına hükmedecek. Görselleri ve renkleri oyun yayıncısının envanterinden elde edilebilir, sadece kendi stilinizi yaratarak görselinizin bariz bir biçimde görünmesi için onu kocaman hale getirebilirsiniz.

İşiniz rahat. Öncelikle kendi karakterinizi dilediğiniz tarzda oluşturun. Ekrana dokunarak solucanınızı hareket ettirin. Yiyecekler toprağın her yerinde olacak ve büyümek için onu yiyecek için solucanlarınızı test edeceksiniz. Elbette yavaşlarsanız öteki solucanlar onu yer fakat merak etmeyin bir an sonrasında yeniden ortaya çıkacak.

Worms Zone Apk İndir

Solucanını büyütmenin daha rahat bir yolu var: kafalarını vücuduna çarparak öteki solucanlara saldırmak. Acımasız görünüyor fakat Worms Zone Apk İndir – Voracious Snake bir dövüş. Bunu yapmak için yüksek beceriye ihtiyacınız var. Solucanınızın boyutu daha minik olsa da, minik bir numara ile devasa bir solucanı öldürebilirsiniz.

Öldüklerinde, büyüklüklerine eşit oranda yemek bırakacak ve büyümek için onları yiyorsunuz. Dev bir solucan yiyebilirseniz, bir gelişme iksiri aldığınızı hayal edin, aniden büyüyeceksiniz. Worms Zone Apk İndir, müthiş bir arenada cesur yılanların mücadelesine katıl!

Yılanını besle, büyüt, en büyük hale getir ve şampiyon sen ol! Unutma, şampiyon olmak için sürüden ayrılarak farkını ortaya koyman gerek. Yılanına ister gardıroptan hazır bir deri seç, istersen kendi özgün tasarımını yarat.

Şampiyon olmak için izleyebilecegin farklı taktikler var: “”dövüşçü””, “”hilebaz”” ya da “”yapıcı””. Sen hangisi olacaksın?

Hangi taktiği seçersen seç, akılda tutman gereken basit bir kural var: rakibine çarparsan kaybedersin! Fakat düşmanı çembere alabilirsen hem onu saf dışı bırakırsın hem de onun topladığı her şey senin olur.

Google Play Store'dan Değerlendirme ve İnceleme

4.3
2,580,675 toplam
5  
4  
3  
2  
1  
Share Worms Zone Apk İndir (Sınırsız Para) – Güncel Sürüm
TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItWhatsappTelegram