ZOMBIE HUNTER: Offline Games 1.37.0 Apk + Mod (Para)
Icon

ZOMBIE HUNTER: Offline Games 1.37.0 Apk + Mod (Para)

Vng Game Studios
İsim ZOMBIE HUNTER: Zombi Oyunları
Paket ismi zombie.survival.dead.shooting
Yayıncı Vng Game Studios
Kateogri Aksiyon
Versiyon 1.38.0
Boyut 130
Gereken Sürüm Android 4.4 and up
MOD Özellikleri Para
Günceleme Tarihi
Zombi oyunları gerçek bir avcı olarak ölü zombilerden hayatta kalın!
İçindekiler
Rate this post

Zombie Hunter’da zombileri vurun ve hayatta kalan son kişi olun – açık bir ölümsüz ölüm dünyası

★ Dead Target, Sniper Zombie, Dead Warfare veya Mad Zombies ★ gibi çeşitli bağımlılık yapan siber zombi oyunları yaratıcısından, Zombie Hunter – çevrimdışı oyunlar barınak özellikleri oluşturmak için tasarlandı. Yeni özellik, zombi oyunları her zamankinden daha büyüleyici hale getiriyor! Keskin nişancınızı veya silahınızı karayolunda veya virüs bulaşmış şehrin herhangi bir yerinde zombilere saldırmak için alın, sonra sonuna kadar hayatta kalın!
m
2080’deki ölümcül zombi enfeksiyonu salgını ve kıyamet sonrası dünya o zamandan itibaren başladı. İnsan, öldürülmemiş ve vahşi zombinin hedefi haline geldi. Ölümcül virüsü karşılaştıkları her hedefe yayarlar ve zombi salgını tetiklerler. Gün ışığında yürüyen ölüler arasında yaşamak istiyorlarsa, zombileri ölülerin içine atmak, yapmaları gereken tek şeydi.

Bu siber zombi oyunu en mükemmel nişancı olduğunuzu kanıtlamak için kampanyalara katılın, hedefleri hedefleyin ve ateş edin. İçinizdeki kahramanın moralini tetikleyin, öldürülmemiş zombilere saldırın ve süper eğlenceli zombi oyunu avcı kral olun.

MUHTEŞEM ÇEKİM GRAFİKLERİ
Her ayrıntıda çarpıcı grafiklere sahip bir atış oyunu yaşamak istediğinizi varsayalım. Bu durumda, Zombie Hunter – Çevrimdışı Oyunlar doğru seçimdir. En son android teknolojisini kullanan nefes kesici resimlerle, çekim efektleri farklı haritalarda veya saldırılarda gerçekçi ve çarpıcıdır. Telefonunuzu kaldırın ve şimdi zombilere karşı savaşın!

KEŞFEDİLECEK GENİŞ ZOMBİ YELPAZESİ
Ölümsüzler dünyayı çevreliyor ve saklanacak yer yok. Zombi virüsü gün ışığında bile vahşi ve tehlikelidir. Öldürülmemiş ölüm sadece ölümcül becerilerle yaratılmaz, aynı zamanda çeşitli şekil ve eylemlerde de değişiklik gösterir! Zombie Hunter’da tavanda veya yerde sürünebildikleri için. İstedikleri zaman size gelebilirler. Yani, silahınızı veya herhangi bir silahı alın ve onları ateşleyin.

HEYECAN VERİCİ ÇEVRİMDIŞI OYUN
Çoğu zombi oyunu oynamak için wifi veya internet bağlantısı gerektirir ve istediğiniz zaman oynayabileceğiniz çevrimdışı bir oyun bulmak istersiniz. O halde Zombie Hunter – Çevrimdışı Oyunlar hizmetinizde! Bu, bu avcı oyununu telefonunuz veya tabletiniz için harika bir zaman öldürücü oyun haline getirir. Gerçek içeriği indirmek ve pilin son yüzdelerini oynamak için kablosuz ağa bağlanın! Daha fazla veriden tasarruf edin ve wifi olmadan oynayın!

HİZMETİNİZDE GENİŞ TABANCA ÇEŞİTLİLİĞİ
Zombi Hunter, keskin nişancı, siber silah, tabanca tabancası, yay, makineli tüfek ve daha fazlası gibi silah sistemlerinde çeşitliliğe sahiptir. Bu bağımlılık yaratan çevrimdışı oyunda silahları alın, parmağınızı tetiğe koyun ve hayatınızı korumak için ateş edin. Bu en iyi çevrimdışı oyunda öldürmek artık zor değil. Bu zombi oyunu size açık bir zombi dünyasında farklı atış taktikleri kullanabileceğiniz bir siber ortam sunuyor! Tek bir tetikle zombileri öldür ve hayatta kal! Arkadaşlarınıza gerçek nişancı ve keskin nişancının kim olduğunu gösterin!

BARINAKINIZI OLUŞTURUN VE YÜKSELTİN
Hayatta kalanların ayrıca, dünya savaşı zombilerinin zorlu zamanlarında yaşayabilmelerini sağlamak için barınaklarını inşa etmeleri gerekir. Barınak, kampanyalara katılmak ve ayaklanma saldırılarına karşı savaşmak için çok önemli olan şeyleri size sağlayabilecek bir yerdir! Gündüz veya gece ne olursa olsun insanlara ölüm geliyor ve hiç kimse hayatınızı garanti edemez. Merhamet ölüm anlamına geldiğinden, kiminle yaşayacağına sadece sen karar verebilirsin! Hayatınızı son güne kadar elinizde tutun!

Zombi Hunter ‘nı indirin, şimdi ücretsiz ve çevrimdışı oynayın! Kıyamete hazır olun ve virüs zombilerinin günışığı dünya savaşından sonra hayatınızı kurtarın!

Google Play Store'dan Değerlendirme ve İnceleme

4.3
122,922 toplam
5  
4  
3  
2  
1  
Share ZOMBIE HUNTER: Offline Games 1.37.0 Apk + Mod (Para)
TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItWhatsappTelegram